Radek Filipi životopis Lucie Bíláradek-filipi-nahled

A máme tu novou lásku. Lucie Bílá oznámila v březnu 2017, že se opět zamilovala. A našla si  kolouška! Jejím přítelem se stal 33letý Radek Filipi, který je jejím trenérem. Je to chlap jako hora. Ale hodí se opravdu ke slavné zpěvačce, které je 50 let ? Podíváme se na to, zda jim může láska vydržet !!! Dejte nám vědět do komentářů, zda Lucce věříte nebo si myslíte, že jde o známost na pár měsíců ..... Nevadí Vám jejich věkový rozdíl?

Sedmnáctiletý věkový rozdíl je mezi zpěvačkou a jejím fitness trenérem.Většina lidí tvrdí, že to opět je jen láska na oko, která nemůže vydržet. Fitness trenér Radek Filipi prý o zpěvačku dlouho usiloval, až ji nakonec dostal. Ta v březnu oznámila na svém facebooku změnu statusu na „zadaná“ s fotkou právě svého vyvoleného. 

Radek Filipi se po jejím boku objevoval už delší dobu – na koncertech, akcích nebo slavnostech, které Lucie navštěvovala.

Většina lidí ovšem nevěří, že jim láska vydrží. Znají Lucii Bílou, která se vždy velmi zamilovaná, lásku prožívá, všude o ní vypráví a básní, ale za několik měsíců je vše jinak. Je smutné, že zlatá Slavice, porotkyně v soutěžích a určitě skvělá žena si neumí ve svých padesáti letech vyřešit svůj milostný život a střídá partnery nebo si vybírá mladší, o kterých většina veřejnosti ví, že jim to nevyjde. 

Občas se objeví skupiny lidí, kteří to Lucince přejí, drží jí palečky a naoko to vypadá, že opravdu její lásce přejí. Blbost.

V posledních letech se rozmáhá párování – starší žena, mladý kluk. 

Už několik měsíců se na veřejnosti ukazuje Hana Gregorová, které je přes šedesát let s Ondřejem Koptíkem, kterému je něco málo přes 30 let. Na veřejnosti vnuk a babička :-). Jak dlouho jim to vydrží ? Rok? Dva? Budeme rádi, když spolu budou aspoň jeden rok.

Herečka Alice Bendová (43 let ) žije o dvanáct let mladším kolouškem Michalem Topolem.

 

radek-filipi

Napište nám do komentářů, jak si myslíte, že vydrží vztah Radka Filipi a Lucie Bílé. Fandíte jim? Odsuzujete je ? Co říkáte na Radek FIlipi věk ?

 

Radek Filipi životopis Lucie BíláKomentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.