Seriál Sousedé Barrandovserial-sousede

V ateliérech Barrandov se natáčí zbrusu nový seriál. Seriál sousedé je určen pro všechny generace a bude se vysílat na televizi Barrandov. Bude to taková konkurence pořadu Ulice, v televizi ho uvidíme totiž několikrát týdně. Podívejte se na zajímavosti, články a poslední díl nového seriálu. Seriál Sousedé Barrandov poslední díl

V jednom velkém domě bydlí několik rodin, přátel nebo i single lidí. Ti se společně potkávají a zažívají nejrůznější příhody. Seriál se bude vysílat čtyřikrát týdně a vždy během týdne se bude rozvíjet jeden příběh, který skončí v sobotu. nemusíte seriál sledovat neustále, ale stačí vždy jeden celý týden a poté můžete za několik dílů zase navázat aniž byste přišli o něco důležitého. To je velká změna oproti klasickým seriálům. 

Celkem se natočilo 80 dílů tzn. 20 vysílacích týdnů. Poté se uvidí, jak je pořad úspěšný a zda se bude pokračovat. Sledovat ho můžete každé pondělí, úterý, pátek a sobotu, kde se dozvíte rozuzlení týdenního příběhu. 

Úvodní píseň

Úvodní píseň nazpívala Leona Šenková a Kuba Kubín. Píseň je opravdu lákavá a hezky melodická. No poslechněte sami

Nabízíš lásku tolikrát, když míříš hůř tak cesty se krátí.

Stačí se houštím prodírat, jenom mít cíl a vše se ti vrátí.

Máme touhy akorát, že láska přijde napořád.

Všichni jsme sousedé a zmítání

Tím co nám život nedopřál

Čekáme na další svítání, ale zatím, ale zatím, ale zatím jdem dááááál

 

V seriálu si zahraje i sám Honza Musil i se svým přítelem Jakubem Garehtem Bialým.  Na něj si však budeme muset nějakou dobu počkat. 

Sledujte seriál Seriál Sousedé Barrandov poslední díl a napište nám, jak se Vám líbí !!!Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.