Zázvorové bonbony, lízátka, sušenkyChcete dopřát svým dětem něco zdravého, chutného. Kupte nebo udělejte jim zázvorové bonbony, lízátka nebo sušenky. Výroba není složitá a pokud se je rozhodnete koupit, cena taky není příliš vysoká. Jsou zdravé, chutné a pomáhají i v těhotenství. Přečtěte si Zázvorové bonbony, lízátka, sušenky.

Zázvorové bonbony nabízí řada firem a koupit je můžete na internetu, v supermarketu nebo ve zdravé výživě. Často jsou ochucené pomerančem, citronem, medem nebo nějakou příchutí, která pomáhá proti nachlazení. Cena se pohybuje kolem 40 Kč za 100 g bonbonů, což je cena, která je přijatelná.  

Zázvorové bonbony jsou několika druhů. Mohou být dropsi (podobné jako Bonpari) nebo želé nebo s náplní vevnitř (například Hašlerky nebo Slavie ). Stačí vypozorovat, jaké druhy bonbonů máte rádi a podobné si koupit. Pokud kupujete zboží ze zahraničí musí být na obale uvedeno GINGER (anglicky zázvor ). Zázvorové bonbony pomáhají i v těhotenství, kdy pomáhají zklidňovat nevolnost v těhotenství. A opravdu to pomáhá. Takže těhulky, nakupte si zázvorové bonbony, protože v těhotentví budete trpět jejich nedostatky.

 

Zázvorové lítázka už nabízí méně firem. Jednou z nich je Natural Jihlava, kde koupíte zázvorové lízátko za 10 Kč. Dle mnoha příspěvků prý pomáhá i v těhotenství. Výhodou zázvorového lízátka je ta, že zázvor dostáváte na povrch krku neustále lízáním. Na rozdíl od zázvorového čaje, který polknete. Lízátka nabízí česká firma, což je další výhoda.

Dalším sladkým způsobem jsou zázvorové sušenky. Zázvorové sušenky zvládne doma upéci i polokuchtík. Není to nic složitého. Smíchají se základní ingredience, přidá zázvor, udělá těsto a upeče :-) Jeden recept  připravujeme pravidelně:

Zázvorové sušenky recept

200 g hladké mouky, 100 g cukru moučky, žloutek, 100 g másla, 2 lžíce medu, sůl, 1 lžička skočice, 1 velká lžíce zázvoru
V misce smícháme všechny ingredience a vypracujeme z nich těsto. Těsto necháme odpočinout 2 hodiny v lednici. Těsto na válu uválíme a poté vykrojíme pomocí formiček nejrůznější tvary. Pečeme na 130 stupňů asi 30 minut.
Zázvorové bonbony, lízátka, sušenky


Komentáře

1 | Lenka @ | před třemi roky

Zázvorové bonbony

Mám je hrozně ráda, i lízátka si kupuji. A opravdu to pomáhá proti kašli

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.